Ponedjeljak, 04 Ožujak 2024 09:53

U 1. kolu Županijskog nogometnog Croatia uvjerljivo pobijedila Kaptol, a Parasan Lipu

MIHALJEVCI / GOLOBRDCI - U 1. kolu Županijskog nogometnog kupa Croatia je jučer na svom igralištu Grabovac u Mihaljevcima rezultatom 3:0 (1:0) bila bolja od Kaptola. Trostruki strijelac bio je Matej Poljaković koji je zabio u 38., 63. i 87. minuti.

U isto vrijeme u susjednim Golobrdcima na igralištu Pod selom domaći Parasan je svladao Lipu (Stara Lipa) rezultatom 5:2. Domaći nogometaši poveli su pogotkom napadača Ivana Mendeša u 39. minuti na asistenciju Marka Iličića. U 56. minuti Mendeš je svojim drugim pogotkom povisio vodsvo na 2:0 nakon asistencije Mateja Ivankovića.

Nakon toga su na dvije asistencije Karla Kuburdžića zabili Valentin Puklavac i Matej Ivanković u 60. i 62. minuti zabili za visokih 4:0. Dino Lončarević je u 72. minuti samnjio na 4:1. Najmlađi igrač Parasana Leon Jurgec je u 82. zabio za 5:1 na asistenciju Mateja Ivankovića. Končanih 5:2 postavio je Toni Baričić u 90. minuti.

U ostalim utakmicama 1. kola postignuti su ovi rezultati : Dobrovac - Hrvatski dragovoljac (Drenovac) 2:0, Omladinac (Čaglin) - Graničar (Zagrađe) 1:4, Kuzmica - Graševina (Vetovo) 0:0 (6:7), BSK Buk - Mladost (Pavlovci) 1:2, Slaven (Gradac) - Dinamo (Rajsavac) 7:2.

U drugom kolu u natjecanje se uključuju svi klubovi koji se natječu iznad ranga županije, odnosno klubovi petog (Međužupanijska nogometna liga Požega / Slavonski Brod) i četvrtog državnog ranga (3. Nogometna liga - Istok).

Pročitano 279 puta Poslijednja izmjena dana Srijeda, 06 Ožujak 2024 17:38