Četvrtak, 11 Lipanj 2015 02:00

Dinamo poražen u prvoj utakmici kvalifikacija

VIDOVCI - Nogometni klub Dinamo poražen je jučer u prvoj utakmici kvalifikacija za 4. Hrvatsku nogometnu ligu - Istok.

Na svom Igralištu Vidovčani su pred oko 500 gledatelja poraženi od momčadi NK Graničar (Brodska Varoš) rezultatom 0:1.

Prije početka utakmice predsjednik Nogometnog saveza Požeško - slavonske županije Drago Lucić uručio je pehar igračima Dinama za osvojeno prvo mjesto u sezoni 2014./2015. u 1. Županijskoj nogometnoj ligi.

Gosti su u prvom poluvremenu imali dvije dobre prilike preko Velimira Švarića koje je obranio odlični vratar domaćih David Soldo.

U trećoj prilici napadač Graničara je bio uspješniji i pogodio za 0:1 u 32. minuti utakmice.

Dinamovi najopasniji igrači u prvom dijelu bili su Josip Ciglar i Franjo Kolomaz ali se nisu uspjeli upisati u strijelce.

U drugom dijelu domaći nogometaši su bili najbliže izjednačenju kad je Ciglar pogodio vratnicu sa dvadesetak metara.

Trener Dinama Krešo Poleti može biti zadovoljan nastupom svojih igrača koji su ipak malo igrali u grču jer se kvalifikacijske utakmice ipak ne igraju svakog dana.

U redovima gostiju najkvalitetniji igrači koji čine razliku su sigurno veznjak Stipo Gavranić i napadač Velimir Švarić koji je i postigao pogodak odluke.

Uzvratna utakmica igra se u nedjelju, 14. lipnja s početkom u 18,00 sati na Stadionu NK Marsonia u Slavonskom Brodu.

Vidovčani se sigurno neće predati i probat će iznenaditi svoje protivnike u drugoj kvalifikacijskoj utakmici.

U drugoj kvalifikacijskoj utakmici koja je u isto vrijeme odigrana u Osijeku domaći klub NK Mursa Zanatlija odigrao je neodlučeno, 1:1 protiv svojih gostiju iz NK Šokadija (Babina Greda).

Pročitano 1907 puta Poslijednja izmjena dana Petak, 12 Lipanj 2015 08:45