Nedjelja, 27 Rujan 2015 02:00

Porazi Croatie i Dinama u 5. kolu 1. ŽNL

POŽEGA - Pet utakmica 5. kola 1. Županijske nogometne lige odigrano je danas dok su u petak Tim osvježenje i Požega odigrali 0:0 u Kuzmici.

Vodeća Croatia (Mihaljevci) poražena je s minimalnih 1:0 na gostovanju u Velikoj kod domaćeg Papuka. Pogodak odluke postigao je Josip Zvekić iz jedanaesterca.

Dinamo (Vidovci) je poražen u Kutjevu kod istoimenog domaćina rezultatom 4:1. Pogotke za Kutjevčane postigli su Jurica Kljajić, Vinko Kljajić, Andrej Egner i Ante Budimir. Strijelac za Dinamo bio je Luka Mandić.

Sloga je na svom terenu u Trenkovu s 2:1 pobijedila BSK Buk. Poveli su Bučani pogotkom Tomislava Tvrdya u 13. minuti. Izjednačio je mladi napadač Bruno Golić pogotkom u 37. minuti. Pogodak za pobjedu postigao je Ivan Matanović u 59. minuti. Trenkovčani su tako iskoristili poraz Croatie i približili se samo na jedan bod zaostatka za vodećim Mihaljevčanima.

Kaptol i Jakšić odigrali su 2:2 u Kaptolu. Gosti su vodili 0:2 na poluvremenu pogocima Tihomira Filipovića. Kaptol je pogocima iz jedanaesterca i slobodnog udarca došao do 2:2 i jednog boda. Strijelci su bili Valentin Pranjić i Ivan Petraš.

Neodlučeno je završilo i u Gradcu gdje su igrali Slaven i Mladost (Pavlovci). Poveli su domaći nogometaši pogotkom Josipa Tokića. Bod Pavlovčanima donio je Andrija Lucović svojim petim prvenstvenim pogotkom.

U sljedećem, 6. kolu dvije utakmice se igraju u subotu, a četiri u nedjelju.

U vodstvu je i dalje Croatia s 12 bodova.

Na drugom mjestu je Sloga sa 11 bodova.

Treće je Kutjevo sa 9, a četvrta Mladost sa 8 bodova.

Peto Tim osvježenje i šesti BSK Buk imaju po 7 bodova.

Sedmi Papuk i osmi Jakšić imaju 6 bodova.

Deveta Požega ima pet bodova koliko ima i Slaven koji je na desetom mjestu.

Na jedanaestom mjestu je Kaptol sa 2 boda koliko ima i aktualni prvak Dinamo koji je trenutno na posljednjem, dvanaestom mjestu.

U subotu, 03. listopada s početkom u 16,00 sati sastaju se Požega - Slaven i Jakšić - Kutjevo.

U nedjelju, 04. listopada u 16,00 sati igraju Croatia - Dinamo, BSK Buk - Kaptol, Mladost - Sloga i Papuk - Tim osvježenje.

Pročitano 1763 puta Poslijednja izmjena dana Nedjelja, 27 Rujan 2015 21:36