Utorak, 15 Prosinac 2015 01:00

Poraz ŽOK Vallis Aurea u Osijeku

OSIJEK - U 10. kolu 1.B Nacionalne odbojkaške lige Sjever ŽOK Vallis Aurea poražen je na gostovanju kod OAK Osijek rezultatom 3:1 (25:15,25:13,24:26,25:19) u setovima.

Nakon vodstva domaćih odbojkašica od 2:0 u setovima požeške odbojkašice uspjele su osvojiti treći set ali je u četvrtom setu pobjeda pripala Osječankama koje su osme na ljestvici sa 10 bodova.

ŽOK Vallis Aurea je trenutno na posljednjem, jedanaestom mjestu sa 2 osvojena boda.

Požežanke su u devet susreta ostvarile 1 pobjedu i 8 poraza. Bolje su bile samo od desetoplasiranog OK Don Bosco (Zagreb) rezultatom 3:2 u utakmici 5. kola koja je odigrana u Požegi. Još jedan set požeške odbojkašice su osvojile i u ovom kolu u Osijeku. Igračice ŽOK Vallis Aurea trenutno imaju skor od 4 osvojena i 26 izgubljenih setova u 9 odigranih  utakmica.

U 11. kolu koje je i posljednje kolo prvog dijela sezone Vallisice dočekuju OK Olimpik (Zagreb) koji je peti na ljestvici sa 14 bodova.

Utakmica se igra u subotu, 19. prosinca s početkom u 20,00 sati u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc.

Nakon toga je stanka u prvenstvu do 13. veljače kada će Vallisice na svom parketu igrati protiv OK Sisak u sklopu 12. kola.

Pročitano 1896 puta Poslijednja izmjena dana Utorak, 15 Prosinac 2015 08:43