Ponedjeljak, 21 Prosinac 2015 01:00

Poraz Vallisica u posljednjem kolu prvog dijela sezone

POŽEGA - Ženski odbojkaški klub Vallis Aurea poražen je u 11. kolu 1.B Nacionalne odbojkaške lige Sjever od ŽOK Olimpik (Zagreb).

Zagrepčanke su petoplasirana ekipa lige a u ovaj susret su dobile rezultatom 1:3 (25:18,24:26,20:25,25:27) u setovima. Mlade Požežanke dobile su prvi set ali nastavak utakmice pripao je Olimpiku iako su Vallisice i u drugom i u četvrtom setu bile jako blizu osvajanju seta. Susret je odigran, u subotu, 19. prosinca u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc, a trajao je ukupno 114 minuta.

Ova utakmica bila je i posljednja u prvom dijelu sezone. ŽOK Vallis Aurea je jesenski dio završio na posljednjem, jedanaestom mjestu sa 2 osvojena boda.

U 10 odigranih utakmica Požežanke su ostvarile jednu pobjedu i devet poraza pet osvojenih i 29 izgubljenih poena. Naslov jesenskog prvaka osvojile su igračice OK Fortis Volte koje su ostvarile svih 10 pobjeda i imaju maksimalnih 30 bodova.

U 12. kolu koje je na rasporedu 13. veljače 2016. Vallisice dočekuju trećeplasiranu ekipu OK Sisak.

Pročitano 2058 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 21 Prosinac 2015 11:23