Utorak, 05 Travanj 2016 02:00

Papuk bolji od Požege u derbiju 11. kola ŽOL Požega, Euroherc ostvario prvu prvenstvenu pobjedu

POŽEGA - U nedjelju, 03. travnja u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc odigrane su sve utakmice 11. kola Ženske odbojkaške lige Požega.

U derbiju kola koji je vjerojatno riješio i pitanje prvog mjesta ekipa Papuka svladala je Požegu rezultatom 2:0. Takio će Požege teško obraniti naslov jer Papuk tri kola prije kraja ima 2 boda više i utakmicu manje.

U drugoj utakmici lige za prvaka Vallis Aurea je također u dva seta bila bolja od Policije.

U ligi za poredak od 6. - 10. mjesta Euroherc je protiv HZZO- a došao do prve prvenstvene pobjede dok je u susretu dvije vodeće ekipe te skupine Bolnica u tri seta svladala Pin exclusive Watt. U ovom kolu slobodne su bile ekipe Obrtničke i Hrvatskih šuma.

U nedjelju, 10. travnja liga se ne igra zbog zauzetosti dvorane, a prvenstvo se nastavlja za dva tjedna, u nedjelju, 17. travnja kada će biti odigrane sve utakmice 12. kola.