Srijeda, 14 Prosinac 2016 01:00

Druga ekipa ŽOK Vallis Aurea dva puta poražena ovog vikenda u prvenstvu 3. Nacionalne odbojkaške lige

POŽEGA / BILJE - Druga ekipa Ženskog odbojkaškog kluba Vallis Aurea odigrala je proteklog vikenda dvije prvenstvene utakmice 3. Nacionalne odbojkaške lige (Slavonska odbojkaška liga - grupa B).

U subotu, 10. prosinca su mlade Vallisice u Sportskoj dvorani "Tomislav Pirc" odigrale odgođeni susret 6. kola protiv OK Belišće II u kojem su tijesno poražene rezultatom 2:3 (17:25,25:19,20:25,25:22,9:15) u setovima. Dva puta su se požeške odbojkašice vraćale u utakmicu osvajanjem drugog i četvrtog seta ali u petom, odlučujućem setu nisu imale dovoljno snage i za potpuni preokret.

Dan poslije, u nedjelju, 11. prosinca Požežanke su poražene na gostovanju u Bilju od ŽOK Bilje rezultatom 3:1 (25:23,21:25,25:23,25:17) u setovima.

S ovim utakmicama završen je i prvi dio prvenstva koji je ŽOK Vallis Aurea II završio na pretposljednjem, sedmom mjestu sa 7 osvojenih bodova. U 7 utakmica požeške odbojkašice ostvarile su 2 pobjede i 5 poraza uz set razliku 11:16.

U 8. kolu Vallisice će gostovati u Čepinu kod OK Čepin II.

Prva ekipa ŽOK Vallis Aurea u subotu, 10. prosinca trebala je odigrati protiv ŽOK Osijek II susret 7. kola 1. B Nacionalne odbojkaške lige - Istok ali je utakmica odgođena zbog bolesti većeg broja gostujućih igračica (crijevna viroza). Ta utakmica odigrat će se prije početka drugog dijela prvenstva koje kreće 18. veljače 2017. kada će ŽOK Vallis Aurea u 8. kolu gostovati u Slavonskom Brodu kod OK Kolonije.

U subotu, 17. prosinca od 10,00 do 16,00 sati u SD "Tomislav Pirc" održat će se tradicionalni turnir u mini, supermini i maximini odbojci u organizaciji ŽOK Vallis Aurea.

Pročitano 1968 puta Poslijednja izmjena dana Petak, 16 Prosinac 2016 11:48