Ponedjeljak, 20 Prosinac 2021 08:17

Odbojkašice ŽOK Vallis Aurea poražene od AOK Osijek u 11. kolu 1. B Hrvatske odbojkaške lige - Istok

POŽEGA - Igračice ŽOK Vallis Aurea poražene su jučer u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc od AOK Osijek rezultatom 1:3 (25:11,24:26,21:25,22:25) u setovima u sklopu 11. kola 1. B Hrvatske odbojkaške lige - Istok. Bio je ovo i derbi začelja jer gošće prije ove utakmice nisu imale niti boda dok su požeške košarkašice na pretposljednjem mjestu sa 3 boda.

Iako su Vallisice osvojile prvi set, izgubile su naredna tri pa je AOK Osijek nakon punih 100 minuta igre došao do bodova u ovom susretu. Ovo je bilo i posljednje kolo prvog dijela sezone dok će drugi dio prvenstva početi 05. 02. 2022 kada će ŽOK Vallis Aurea ugostiti ŽOK Vinkovci.

Do tada će požeške odbojkašice odigrati i tri odgođene utakmice jesenskog dijela. Radi se o domaćem susretu 2. kola s Našicama i gostujućim utakmicama 5. i 6. kola kod Linge u Osijeku i u Đakovu.

(Foto : Damir Mrkojević - Mrkva)

Pročitano 616 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 20 Prosinac 2021 11:43