Srijeda, 18 Listopad 2023 08:19

Odbojkašice ŽOK Vallis Aurea poražene od ŽOK Ferivi Višnjevac II u 1. kolu 2. Hrvatske odbojkaške lige - Istok

POŽEGA - Igračice Ženskog odbojkaškog kluba Vallis Aurea poražene su u nedjelju,15. listopada, u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc rezultatom  0:3 (12:25,12:25,12:25) u setovima od ekipe ŽOK Ferivi Višnjevac II u 1. kolu nove sezone 2. Hrvatske odbojkaške lige - Istok.

Utakmica je trajala 60 minuta, a zanilmjivo je da su Vallisice u svakom setu osvojile jednako poena, odnosno 12. U 2. kolu požeške odbojkašice ponovno igraju na svom parketu, u nedjelju, 22. listopada s početkom u 15,00 sati ugostit će ekipu ŽOK Vinkovci II.

Nakon što su u 1. kolu poražena na gostovanju kod OK Donji Miholjac, druga ekipa ŽOK Vallis Aurea je u nedjelju, 15. listopada u Požegi poražena od OK Bilje rezultatom 0:3 (15:25,15:25,9:25) u setovima u 2. kolu  3. Hrvatske odbojkaške lige - regije Istok. Utakmica je trajala 75 minuta.

U 3. kolu, u subotu, 21. listopada s početkom u 12,00 sati mlade Vallisice gostuju kod ekipe ŽOK Ferivi Višnjevac IV.

Pročitano 316 puta Poslijednja izmjena dana Subota, 21 Listopad 2023 07:57