Ponedjeljak, 23 Listopad 2023 09:16

Vallisice pobijedile ekipu ŽOK Vinkovci II u 2. kolu 2. Hrvatske odbojkaške lige - Istok

POŽEGA - Igračice Ženskog odbojkaškog kluba Vallis Aurea jučer su u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc pobijedile ekipu ŽOK Vinkovci II rezultatom 3:1 (19:25,25:20,25:20,25:22) u setovima, u 2. kolu 2. Hrvatske odbojkaške lige - Istok.

Utakmica je trajala 101 minutu, Vallisice su izgubile prvi set, ali su nakon toga osvojile iduća tri i ostvarile prvu pobjedu u novoj sezoni. U 3. kolu požeške odbojkašice gostuju kod ekipe OK Slavonski Brod (04./05. studenog), a na svom parketu će ponovno igrati za četiri tjedna kada će ugostiti Baranju (18./19. studenog).

Druga ekipa ŽOK Vallis Aurea je u subotu, 21. listopada, gostovala kod ŽOK Ferivi Višnjevac IV gdje je za 74 minute igre poražena rezultatom 3:0 (25:18,25:19,25:19) u setovima. U 4. kolu (04./05. studenog) ŽOK Vallis Aurea II će ugostiti ekipu OK Kolonija II (Slavonski Brod).

Pročitano 234 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 30 Listopad 2023 15:56