Četvrtak, 23 Studeni 2023 09:49

Igračice ŽOK Vallis Aurea pobijedile ekipu ŽOK Baranja (Beli Manastir) u 4. kolu 2. HOL - Istok

POŽEGA - Odbojkašice ŽOK Vallis Aurea su u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc, u nedjelju, 19. studenog svladale ekipu ŽOK Baranja (Beli Manastir) rezultatom 3:0 (25:11,25:13,25:13) u setovima u 4. kolu 2. Hrvatske odbojkaške lige - Istok. Vallisice su ovu uvjerljivu pobjedu ostvarile za 67 minuta igre, a u narednom, 5. kolu će u subotu, 25. studenog s početkom u 16,00 sati gostovati kod OK Đakovo čija je ekipa treća na ljestvici sa 4 boda koliko imaju i požeške odbojkašice na 4. mjestu.

Vallisice će nakon toga i u posljednja dva kola prvog dijela sezone gostovati. U 6. kolu protivnik im je ŽOK Ferivi Višnjevac II (09./10. prosinca), a u 7. kolu ŽOK Vinkovci II (16./17. prosinca). Na svom parketu će ponovno igrati tek 03. veljače 2024. kada će ugostiti OK Slavonski Brod.

Druga ekipa požeškog kluba je u subotu, 18. studenog gostovala u Osijeku kod OK Linga II. Mlađe Vallisice su također bile uspješne i za 65 minuta igre ostvarile pobjedu rezultatom 0:3 (10:25,15:25,15:25) u setovima. U 6. kolu (25./26. 11.) ŽOK Vallis Aurea II je slobodna, a u 7. kolu će ugostiti OK Čepin II (03. prosinca).

(Foto Arhiva : Damir Mrkojević - Mrkva)

Pročitano 201 puta Poslijednja izmjena dana Četvrtak, 23 Studeni 2023 12:12