Ponedjeljak, 27 Studeni 2023 10:07

Odbojkašice ŽOK Vallis Aurea poražene na gostovanju kod OK Đakovo u 5. kolu 2. HOL - Istok

ĐAKOVO - Igračice ŽOK Vallis Aurea poražene su u 5. kolu 2. Hrvatske odbojkaške lige - Istok na gostovanju kod ekipe OK Đakovo rezultatom 3:1 (14:25,27:25,25:16,26:24) u setovma. Vallisice su osvojile prvi set, ali su nakon toga domaće igračice osvojile naredna tri čime su došle do pobjede i dva nova boda. Utakmica je trajala 108 minuta, a požeške odbojkašice su bile blizu osvajanja drugog i četvrtog seta.

Požeške odbojkašice su trenutno na 4. mjestu sa 4 boda (2 pobjede, 3 poraza). Vallisice će i u posljednja dva kola prvog dijela sezone gostovati. U 6. kolu protivnik im je ŽOK Ferivi Višnjevac II (09./10. prosinca), a u 7. kolu ŽOK Vinkovci II (16./17. prosinca). Na svom parketu će ponovno igrati tek 03. veljače 2024. kada će u sklopu 8. kola ugostiti OK Slavonski Brod.

Druga ekipa požeškog kluba je u 6. kolu 3. Hrvatske odbojkaške lige - Istok (25./26. 11.) bila slobodna, a u 7. kolu ŽOK Vallis Aurea II će ugostiti OK Čepin II (nedjelja. 03. prosinca u 15,00 sati).

Pročitano 198 puta Poslijednja izmjena dana Utorak, 28 Studeni 2023 13:18