Ponedjeljak, 20 Rujan 2021 10:26

Anamaria Medak (Fitness klub Play) osvojila prvo mjesto na međunarodnom natjecanju "Arnold Classic Europe" u Sevilli

SEVILLA - Natjecateljica požeškog Fitness kluba Play Anamaria Medak ovog vikenda nastupila je na ultra jakom međunarodnom natjecanju Arnold Classic Europe koje se, u organizaciji jednog od najpoznatijih svjetskih bodybuildera i glumaca - Arnolda Schwarzeneggera, održalo u Sevilli (Španjolska).

Medak je nastupila u kategoriji Wellness do 168 cm gdje je u konkurenciji 11 natjecateljica uvjerljivo pobjedila ispred dvije Talijanke, Micaele Di Gennaro i Diane Carlomagno. Nakon toga, u apsolutnoj kategoriji (bira se najbolja između 4 pobjednice po visinskim kategorijama, Anamaria je pobjedila ispred predstavnica iz Poljske, Rusije i Meksika.

U jesenskom dijelu natjecateljske sezone natjecatelje Fitness kluba Play očekuje Poreč sport festival (16.10.), natjecanje koje je ujedno i selekcija za reprezentaciju Hrvatske koja će nastupiti na Svjetskom prvenstvu u Španjolskoj 3 tjedna nakon toga, dok je Prvenstvo Hrvatske na rasporedu 13.11. u Poreču.

Nakon vrhunski odrađenih priprema, Play i njegovi natjecatelji očekuju uspješnu natjecateljsku sezonu..

Pročitano 999 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 20 Rujan 2021 10:33