Srijeda, 15 Prosinac 2021 08:34

Mladi stolnotenisač Požege Ivan Smiljanić osvojio 3. mjesto na jakom Međunarodnom turniru u Novom Sadu

NOVI SAD - Proteklog vikenda održan je 29. Međunarodni novogodišnji stolnoteniski turnir u Novom Sadu (Srbija) na kojem je nastupilo 600 igrača i igračica iz 9 država (Austrije, Bahreina, Mađarske, Rumunjske, Crne Gore, Bosne i Hercegovine, Makedonije, Hrvatske i Srbije).

Na ovom jakom natjecanju u pojedinačnoj konkurenciji nastupili su i mladi članovi Stolnoteniskog kluba Požega Ivan Smiljanić i Nera Vujasinović.

Odličan rezultat ostvario je Ivan Smiljanić (2012. godište) koji je osvojio treće mjesto u kategoriji mini kadeta (2011. i mlađi) u jakoj konkurenciji 73 igrača, pobjedama nad igračima iz BiH, Crne Gore, Srbije, Rumunjske i Hrvatske.

Ivan se natjecao i u starijoj kategoriji mlađih kadeta gdje je ušao među 32 igrača ali su Požežani morali odustati od turnira zbog najava velikog nevremena.

Mlada požeška stolnotenisačica Nera Vujasinović uspjela je proći svoju grupu pobjedom nad igračicama iz Srbije, ali je izgubila od bolje i starije igračice iz Bahreina

Pročitano 415 puta Poslijednja izmjena dana Srijeda, 15 Prosinac 2021 08:47