Ponedjeljak, 07 Kolovoz 2023 08:48

Antonio Čiko (URPMS Sokol) osvojio prvo mjesto na Međunarodnoj utrci Alpe Adria na Grobniku

GROBNIK - Veliku pobjedu ostvario je dvadesetogodišnji Antonio Čiko, požeški vozač brzinskih moto utrka, član Udruge za razvoj i promicanje moto sporta "Sokol" Požega na Međunarodnoj utrci Alpe Adria, koja je održana na Grobniku od 04. - 06. kolovoza 2023., a koja se ujedno boduje i za Prvenstvo Hrvatske, u klasi 600 SST.

Antonio se popeo na pobjedničko postolje i zauzeo 1. mjesto u teškoj kišnoj utrci, ostavivši konkurenciju daleko iza sebe. Njegov rad i upornost, odricanje cijele obitelji, a znajući koliko je brzinski motociklizam skup, a uz to i opasan sport, je na kraju urodilo prvom pobjedom.

Ništa manje nije važno napomenuti da je u međunarodnoj utrci koja se boduje za Alpe Adria Cup Antonio osvojio 4. mjesto u ozbiljnoj međunarodnoj konkurenciji te mu je postolje izmaklo za koji metar.

Čestitamo Antoniu na ovom uspjehu i veselimo se novim pobjedama te mu želimo uspješan nastavak sezone.

Pročitano 367 puta Poslijednja izmjena dana Srijeda, 16 Kolovoz 2023 08:36