Ponedjeljak, 28 Kolovoz 2023 11:24

Rukometaši Požege u trećoj pripremnoj utakmici poraženi od Osijeka

OSIJEK - Rukometaši Požege u subotu su gostovali u Osijeku gdje su protiv istoimenog premijerligaša odigrali treću pripremnu utakmicu u kojoj su poraženi s minimalnih 31.30. Požeški klub nastupio je bez tri standardna igrača ali je odigrao odličnu utakmicu gdje su skori cijelo prvo poluvrijeme bili u vodstvu.

U 25. minuti gosti su imali vodstvo od 11:15. ali je domaćin napravio seriju od četiri pogotka pa se na odmor otišlo neriješenim rezultatom. Osijek je u drugom dijelu samo kod rezultata 26:23 imao veću prednost, a u posljednjem napadu Požega je imala priliku za izjednačenje ali nije bilo pogotka pa je pobjeda pripala Osijeku rezultatom 31:30.

Trenera Daria Anića i njegovog pomoćnika Filipa Bešlića može radovati činjenica da je obrana u ovom susretu bila odlična, a napad vrlo dobar iako još nije uigran. Požeški rukometaši tek danas (ponedjeljak, 28. 08.) ulaze u dvoranu i kreću s redovitim treninzima. Narednog vikenda Osijek će gostovati u Požegi, a posljednju pripremnu utakmicu Požežani će odigrati u subotu, 09. rujna, u gostima kod Zaprešića.

Požeški klub novu sezonu 1. Hrvatske rukometne lige - Sjever otvara u subotu, 16. rujna domaćim susretom protiv Rudara 2 (Samobor) koji je novak u ligi. Prvi dio sezone završava 09. prosinca utamicama 13. kola, a nastavak sezone predviđen je za 03. 02. 2024.

Pročitano 497 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 28 Kolovoz 2023 13:18