Nedjelja, 24 Rujan 2023 21:56

Rukometaši Požege uvjerljivo poraženi na gostovanju u Čakovcu u 2. kolu 1. HRL Sjever

ČAKOVEC - Rukometaši Požege u petak su uvjerljivo poraženi na gostovanju u Čakovcu kod istoimenog domaćina rezultatom 36:25 (21:13). Porazu je presudila loša igra u prvom dijelu u kojem su Požežani učinili previše tehničkih pogrešaka uz slabu obranu.

Na odmor se otišlo sa zaostatkom od 8 golova (21:13). U drugom poluvremenu su požeški rukometaši izgledali nešto bolje te u 48. minuti došli na 28:23 uz dva napada za dodatno smanjenje razlike, ali nisu uspjeli doći  do preokreta. Karlo Grgurić zabio je 5 golova (2 iz sedmerca), a Marko Sertić te Marko i Ivan Antunović svaki po 4.

U 3. kolu, u Požegu dolazi Maksimir Pastela, a taj susret igrat će se u subotu, 30. rujna s početkom u 18,00 sati u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc.

Pročitano 556 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 25 Rujan 2023 10:10