Ponedjeljak, 13 Studeni 2023 09:04

Rukometaši Požege uvjerljivo pobijedili Novi Zagreb u gostima u 9. kolu 1. Hrvatske rukometne lige - Sjever

ZAGREB - Rukometaši Požege jučer su gostovali u Zagrebu gdje su u sklopu 9. kola 1. Hrvatske rukometne lige - Sjever uvjerljivo pobijedili Novi Zagreb rezultatom 24:35 (11:17). Tako su prekinuli niz od 3 prvenstvena poraza (Nexe, Metalac, Dugo Selo)

Od samog početka utakmice vidjela se razlika u kvaliteti. Prvo vodstvo Požežani su imali u 5. minuti (2:3), da bi u 14. minuti ono bilo već uvjerljivih 6 razlike (4:10) te je pitanje pobjednika ovog susreta već tu praktički bilo riješeno. Do kraja susreta požeški rukometaši su prednost samo povečavali do konačnih 11 razlike.

Karlo Grgurić i Lovro Glasnović bili su najefikasniji sa 8 pogodaka, Marko Sertić postigao je 5 pogodaka, dok su se Marko Antunović i Ivan Janjić svaki po 4 puta upisali u strijelce. U 10. kolu RK Požega će ugostiti Valpovku (Valpovo), a ta utakmica na rasporedu je u subotu, 18. studenog s početkom u 18,00 sati u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc.

Pročitano 243 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 13 Studeni 2023 12:15