Ponedjeljak, 27 Studeni 2023 08:19

Rukometaši Požege odigrali neodlučeno na gostovanju kod Slatine u 11. kolu 1. HRL - Sjever

SLATINA - Rukometaši Požege odigrali su neodlučeno, 31:31 (12:18) na gostovanju kod Slatine u 11. kolu 1. Hrvatske rukometne lige - Sjever. Požežani su većim dijelom utakmice imali veliku rezultatsku prednost pa ostaje mala žal za drugim bodom iako i jedan bod na ovom teškom gostovanju je odličan rezultat.

Nakon prvih 30 minuta gosti iz Požege imali su vodstvo od 6 pogodaka prednosti, a na otvaranju drugog dijela i 7. Dvije i pol minute prije kraja razlika je bila 3 gola u korist Požege ali uporni domaćin na kraju izborio bod. Požežani su promašili i četiri sedmerca što je sigurno pomoglo Slatini da se vrati u utakmicu.

Marko Antunović postigao je 6 pogodaka, Šimun Banović, Marko Sertić i Jerko Tukonić svaki po 5, a Karlo Grgurić je dodao 4 pogotka.

U 12. kolu, u subotu, 02. 12. 2023. s početkom u 18,00 sati u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc požeški rukometaši će ugostiti Đakovo. Posljednji susret prvog dijela sezone odigrat će u sklopu 13. kola na gostovanju kod Siska (09. prosinac). Drugi dio sezone počet će 03. veljače 2024. utakmicama 14. kola, a Požega će gostovati kod Rudara II u Samoboru.

Pročitano 232 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 27 Studeni 2023 10:24