Ponedjeljak, 11 Prosinac 2023 09:44

Rukometaši Požege poraženi na gostovanju kod Siska u 13. kolu 1. Hrvatske rukometne lige - Sjever

SISAK - Rukometaši Požege poraženi su u subotu na gostovanju u Sisku od istoimenog domaćina rezultatom 28:33 (17.:11) u 13. kolu 1. Hrvatske rukometne lige - Sjever, a to je bilo i posljednje kolo prvog dijela sezone. Presudilo je loše prvo poluvrijeme, pogotovo ulazak u utakmicu kada Požežani nisu bili pravi te su u 10. minuti već gubili 6:2. Uspjeli su se smanjiti zaostatak kod rezultata 9:7 ali su tu ponovno stali.

Do poluvremena domaći rukometaši su imali i velikih 7 pogodaka razlike da bi na odmor otišlo rezultatom 17:11. U drugom dijelu probali su igrači trenera Daria Anića preokrenuti situaciju na terenu i rezultat ali nikako nisu uspjeli ući u pravu seriju pogodaka u kombinaciji s dobrom obranom.

Marko Antunović bio je najraspoloženiji kod Požege postigavši 8 pogodaka (2 iz sedmeraca) .

Požega je prvi dio sezone unatoč svim oscilacijama završila na solidnom, 5. mjestu. Drugi dio sezone počet će 03. veljače 2024. utakmicama 14. kola, a požeški rukometaši će gostovati kod Rudara II u Samoboru. Pred svojim navijačima će ponovno igrati u 15. kolu kada će ugostiti Čakovec (10. 02. 2024.)

Pročitano 394 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 11 Prosinac 2023 11:29