Ponedjeljak, 08 Travanj 2024 07:09

Rukometaši Požege pobijedili Novi Zagreb u 22. kolu 1. Hrvatske rukometne lige - Sjever

POŽEGA - Rukometaši Požege pobijedili su u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc ekipu Novog Zagreba rezultatom 30:28 u susretu 20. kola 1. Hrvatske rukometne lige - Sjever. Iako nisu odigrali najbolju utakmicu Požežani su uspjel nakon velike borbe osvojiti nove bodove.

Zagrepčani su bili ravnopravan suparnik, te su u nekoliko navrata i vodili. Požeški rukometaši su do prednosti od od dva pogotka razlike došli tek u 37. minuti pri rezultatu 17:15. U zadnjih pet minuta utakmice ušlo se u egalu pri rezultatu 26:26, da bi na kraju ipak presudilo iskustvo i bolja koncentracija domaćih igrača.

Karlo Grgurić postigao je 6 pogodaka, dok su po 5 dodali Marko Antunović i Marko Sertić, Ivan Janjić se 4 puta upisao u listu strijelaca. Ovom pobjedom Požega je ostala na 5. mjestu sa tri boda više od prvog pratitelja Slatine. U 23. kolu Požežani gostuju u Valpovu kod Valpovke (subota, 13. 04. u 19,30 sati).

Nakon toga će u Požegi će u sklopu 24. kola gostovati Slatina (20. 04.). U pretposljednjem, 25. kolu Požega ide u Đakovo (27. 04.), a u posljednjem, 26. kolu će ugostiti Sisak (04. 05.).

Pročitano 461 puta Poslijednja izmjena dana Petak, 12 Travanj 2024 10:35